Zakres usług i cennik

  • Konsultacja ustna obejmuje osobistą wizytę w nieruchomości, w czasie której dokonujemy analizy stanu zastanego: zastanawiamy się nad aspektami wizualnymi, technicznymi i funkcjonalnymi pomieszczeń (kolorystyka, oświetlenie, ustawienie mebli i dekoracji, stan techniczny pomieszczeń i wyposażenia, zagracenie, wykorzystanie przestrzeni etc.). W czasie wizyty przedstawiana jest właścicielowi nieruchomości diagnoza miejsc problematycznych oraz koncepcje i konkretne propozycje rozwiązań.
  • Cena Konsultacji ustnej wynosi 300 zł – dla nieruchomości do 3 pomieszczeń. W przypadku większej ilości pomieszczeń cena jest ustalana indywidualnie. Pracujemy na terenie Trójmiasta i w przypadku dalej położonych miejscowości na terenie województwa pomorskiego, cena będzie dodatkowo uwzględniała koszty dojazdu.
  • Konsultacja ustna może funkcjonować jako samodzielna usługa lub może być wstępem do szerszej współpracy na kolejnych etapach przygotowania nieruchomości do sprzedaży / wynajmu lub projektowania.
  • Raport pisemny powstaje na dodatkowe Twoje zamówienie, w sytuacji gdy pragniesz samodzielnie zrealizować zmiany zalecane w ramach konsultacji ustnej i potrzebujesz dokładnych wskazówek. W Raporcie wszystkie elementy konsultacji ustnej zostają przełożone na formę pisemną. Raport zawiera szczegółowe informacje na temat analizy stanu zastanego, diagnozę problemu i dokładne wytyczne, jakich zmian należy dokonać w nieruchomości, w tym propozycję dokonania koniecznych przeróbek i remontu, kolorystyki wnętrz, dekoracji, ustawienia mebli i innych sprzętów, listę koniecznych zakupów wraz ze zdjęciami mebli i wskazaniem sklepów.
  • Cena Raportu pisemnego wraz z wizytą w nieruchomości kształtuje się na poziomie od 800,- zł dla nieruchomości do 3 pomieszczeń. W przypadku większej ilości pomieszczeń cena będzie ustalana indywidualnie.

Wykonanie pod klucz obejmuje nasze pełne zaangażowanie w projekt, od początku do końca:

  • – wizytę w nieruchomości, analizę i diagnozę problemów,
  • – ustalenie budżetu i przedstawienie koncepcji i zakresu zmian,
  • – pełną stylizację i metamorfozę nieruchomości, poczynając od zorganizowania i przeprowadzenia remontu, jeśli jest niezbędny, poprzez  zakup akcesoriów dekoracyjnych i mebli, po zmianę aranżacji, wyposażenie nieruchomości i profesjonalną sesję fotograficzną w przypadku potrzeby przygotowania oferty sprzedaży lub wynajmu nieruchomości w internecie, a także doradztwo w zakresie prezentacji oferty potencjalnym nabywcom, zgodnie z posiadaną wiedzą marketingową i ekonomiczną.
  • Remonty: współpracujemy ze sprawdzonymi przez nas wykonawcami, którzy szybko i solidnie wykonają dla Ciebie usługi z zakresu:tynkowania, malowania, glazurnictwa, hydrauliki, elektryki, usługi stolarskie i inne. Nasza firma gotowa jest również na nawiązanie współpracy w zakresie usług remontowych z fachowcami polecanymi i sprawdzonymi już wcześniej przez właściciela nieruchomości
  • Cena pakietu „pod klucz” ustalana jest indywidualnie przede wszystkim w oparciu o metraż nieruchomości i ilość pomieszczeń oraz zakres usług.

Projekty wykonujemy na indywidualne życzenie, gdy są potrzebne dla dodatkowego zobrazowania zmian, w celu ułatwienia podjęcia decyzji lub w sytuacji, gdy nie chcesz decydować się na kosztowne remonty i zakupy i wolisz jedynie przedstawić nabywcy nieruchomości wirtualną propozycję wnętrza. Cena projektu – od 300 zł za pomieszczenie.